Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

JAUNUMI

6. Aprīlis 2020 / 07:37

TM parlamentārā sekretāra pienākumus pildīs Andris Vītols

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns parlamentārā sekretāra amatā iecēlis savu padomnieku Andri Vītolu, kurš jaunos pienākumus sāks pildīt no 6. aprīļa.

A.Vītols ir augstas kvalifikācijas jurists ar ilgstošu darba pieredzi Eiropas Parlamentā. Pārvalda četras svešvalodas.

A. Vītola darba pieredze ir saistīta ar normatīvo aktu izstrādi un piemērošanu. Jurista karjeru viņš sācis Zemkopības ministrijā, no vecākā referenta amata pakāpeniski kļūstot par Juridiskā departamenta direktora vietnieku. Profesionālo izaugsmi turpinājis Eiropas Parlamentā Briselē, kur strādājis astoņus gadus un piedalījies ES tiesību aktu (regulu, direktīvu un lēmumu) izstrādē un saskaņošanas procesā.

2014. gadā A. Vītols atgriezies Latvijā, lai strādātu Valsts kancelejas Juridiskajā departamentā un nodrošinātu ministriju izstrādāto normatīvo aktu projektu juridisko kvalitāti. Kopš 2019. gada jūlija strādā tieslietu ministra J. Bordāna birojā.

Parlamentārā sekretāra kompetencē ir pārstāvēt ministru likumdošanas procesā Saeimā un piedalīties likumprojektu sagatavošanā un izskatīšanā.

0
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
6. Jūnijs / 10:02
Saeima atbalsta Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu
5. Jūnijs / 13:39
Latvijas Universitātes studentu komanda uzvar Oksfordas universitāti un kļūst par Eiropas Cilvēktiesību tiesas procesa izspēles uzvarētājiem
5. Jūnijs / 12:45
Ārkārtējās situācijas laikā izsniegta apsūdzība attālināti elektroniskā vidē
4. Jūnijs / 19:21
Bezmaksas attālinātas juristu konsultācijas jūnijā
4. Jūnijs / 15:56
Virzību uzsāk likumprojekts par iestāžu vadītāju amata termiņu ierobežošanu
AUTORU KATALOGS