Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

JAUNUMI

26. Maijs 2020 / 13:44

Augstākās tiesas priekšsēdētājs pieņem notāru zvērestu

26. maijā Augstākās tiesas priekšsēdētājs pieņēma divu notāru zvērestu.

Šodien zvērinātu notāru rindas papildina Meldra Kaļva un Kaspars Gerhards. Meldra Kaļva darbosies kā notāre Latgales apgabaltiesas teritorijā Krāslavā. Kaspars Gerhards amata pienākumus pildīs Kurzemes apgabaltiesas teritorijā Saldū, bet ar 1. jūniju viņš pārcelts darbā Rīgas apgabaltiesas teritorijā Ādažos.

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs pēc zvēresta pieņemšanas notāriem novēlēja iekļauties, sajusties piederīgiem zvērinātu notāru saimei. “Strādāt tā, lai augstu tiktu turēts Latvijas notāru vārds. Strādāt tā, lai klienti saņemtu labu padomu un gūtu sirdsmieru, ka lietas viņu dzīvē tiks sakārtotas.”

Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētājs Jānis Skrastiņš jaunajiem kolēģiem dāvāja notāru amata zīmes un novēlēja ikdienā būt inovatīviem, veiksmīgiem šajā grūtajā, tomēr interesantajā darbā.

Zvērināti notāri ir tiesu sistēmai piederīgas personas. Saskaņā ar Notariāta likumu zvērināts notārs iekļaujams zvērinātu notāru sarakstā un var sākt pildīt amata pienākumus pēc tam, kad apdrošinājis profesionālās darbības rezultātā iespējamā zaudējuma risku un devis Augstākās tiesas priekšsēdētājam zvērestu.

0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
8. Jūlijs / 11:38
Augstākās tiesas Civillietu departaments iesniedzis pieteikumu Satversmes tiesā
8. Jūlijs / 11:30
Juris Stukāns dos zvērestu Augstākās tiesas priekšsēdētājam Aigaram Strupišam
8. Jūlijs / 11:21
Ar kampaņu #GribuStudēt vērš uzmanību uz papildu atbalsta nepieciešamību studentiem
7. Jūlijs / 17:45
Brīva piekļuve policijas darbiniekam nepieciešamajai informācijai no jebkuras dalībvalsts stiprinās visas Eiropas drošību
7. Jūlijs / 13:35
Savu kandidatūru konkursā par Konkurences padomes priekšsēdētāja amatu pieteikuši 12 pretendenti
AUTORU KATALOGS