Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

AFIŠA

22. Janvāris 2021 / 10:04

Aicina juristus piedalīties aptaujā par profesionālās informācijas avotiem

Esi jurists? Lasi žurnālu “Jurista Vārds” / juristavards.lv vai izmanto citus profesionālās informācijas avotus? Aicinām piedalīties žurnāla redakcijas veidotajā aptaujā par profesionālās tieslietu informācijas ieguvi un iespējām uzlabot "Jurista Vārda" piedāvājumu. Mēs vēlamies kļūt vēl labāki, tāpēc katra atbilde ir svarīga! Pateicībā par dalību respondentiem tiks dāvināts tematisks "Jurista Vārda" laidiens.

"Jurista Vārda” redakcija aicina ikvienu juristu piedalīties aptaujā “Juristu profesionālās informācijas vajadzību un žurnāla "Jurista Vārds" uzlabojumu izpēte”. Aptaujas mērķis ir noskaidrot Latvijas tiesībnieku ieradumus un vajadzības profesionālās informācijas ieguvē un veicināt žurnāla turpmāko attīstību.

Aptaujā ir 23 jautājumi, un tajā piedalīties būs iespējams no 22. līdz 31. janvārim. Atbildēm uz jautājumiem nepieciešamas aptuveni 9–12 minūtes.

Aptauja ir anonīma, un tajā iegūtie dati tiks izmantoti tikai rezultātu analīzei apkopotā veidā.

Aptauja pieejama šeit.

Pateicībā par ieguldīto laiku aptaujas dalībnieki noslēgumā varēs izvēlēties vienu no trim biezākajiem "Jurista Vārda" pagājušā gada tematiskajiem žurnāliem (par bērnu tiesībām, par jauno Ekonomisko lietu tiesu vai par ES Vispārējo tiesu).

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar “Jurista Vārda” redakciju pa e-pastu juristavards@lv.lv.

4
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
2. Marts / 10:44
Turpmāk piedziņas procesā prioritāri segs dzīvojamo māju pārvaldīšanas un uzturēšanas pakalpojumu izdevumus
2. Marts / 10:20
PTAC informē: līdz ar Brexit mainījušies importētāju pienākumi un atbildība, ievedot preces no Apvienotās Karalistes
1. Marts / 18:12
KNAB Sabiedriski konsultatīvo padomi turpmāk vadīs pētnieks Valts Kalniņš
1. Marts / 18:05
Strīdā ar Uzņēmumu reģistru par lēmumu atcelt iestādes iepriekšējo lēmumu par izslēgšanu no komercreģistra Senāts uzklausa ekspertus
1. Marts / 17:37
Sākusies reģistrācija uz bezmaksas juridisko biznesa vebināru “Kā minimalizēt juridiskos riskus starptautiskajā biznesā 2021. gadā”
AUTORU KATALOGS