JAUNUMI

24. Novembris 2021 / 18:30

Jānis Bordāns tiekas ar Luksemburgas tieslietu ministri
No TM arhīva

 24. novembrī tieslietu ministrs Jānis Bordāns darba vizītes ietvaros tikās ar Luksemburgas tieslietu ministri Samu Tansoni (Sam Tanson), lai apspriestu ar tiesu darba organizāciju saistītos jautājumus.

Abu amatpersonu sarunas uzmanības centrā bija jautājumi par tiesnešu apmācībām un tiesu digitalizāciju. Tāpat arī ministri apsprieda ieslodzījuma vietu administrēšanas jautājumus, kā arī abu valstu gaidāmo prezidentūru Eiropas Padomē.

Latvija un Luksemburga ir aktīvi iesaistījušās starptautiskā līmeņa diskusijā, uzsverot tieslietu jomas lomu demokrātisko vērtību stiprināšanā. Jau ziņots, ka 2021. gada 6. decembrī tieslietu ministra Jāņa Bordāna vadībā notiks Starptautiskais tieslietu līderu dialogs, piedaloties Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) dalībvalstu un partnervalstu tieslietu ministriem. Diskusijas ietvaros plānots pārrunāt tieslietu jomas transformāciju, atdzīvinot sabiedriskā līguma idejas un stiprinot demokrātiskās vērtības. Arī Luksemburgas tieslietu ministres vadībā 2022.gadā plānots aktualizēt minētos jautājumus tieslietu ministru starpā.

0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
20. Janvāris / 16:35
Ierosināta lieta par normām, kas paredz būves īpašniekam likumiskas zemes lietošanas tiesības un nosaka šādu tiesību izmantošanas maksu
20. Janvāris / 16:04
Valsts prezidents: Tas, ka mēs šodien dzīvojam brīvā Latvijas valstī, lielā mērā ir Gunāra Astras nopelns  
20. Janvāris / 14:52
Saeima policijai dod tiesības nošķirt vardarbīgu personu bez aizsargājamās personas iesnieguma
20. Janvāris / 14:50
Saeima konceptuāli atbalsta nodokļu atvieglojumus dalītā īpašuma izbeigšanas gadījumā
20. Janvāris / 14:46
Saeima pieņem jaunu Trauksmes celšanas likumu
AUTORU KATALOGS