FOTO UN VIDEO

1. Decembris 2021 / 12:27

No šodienas, 1. decembra, līdzšinējo tiesu portālu manas.tiesas.lv aizstās jaunais portāls elieta.lv

E-lietas portāls ir tiešsaistes e-pakalpojumu portāls, kur vienuviet iedzīvotājiem būs pieejami dažādi e-pakalpojumi, kā arī procesā iesaistītajām personām (atbilstoši to tiesībām) būs pieejami e-lietu dati un materiāli, dokumentu iesniegšana prokuratūrā, tiesā, probācijas dienestā.

Tāpat būs iespējams aizpildīt un iesniegt elektroniskās veidlapas, kā arī izmantot e-pakalpojumus – "Iesniegums tiesai", "Tiesvedības gaita", "Tiesu kalendāri" un citus e-pakalpojumus, tādējādi ļaujot efektīvāk īstenot savas likumiskās tiesības un intereses konkrētā procesā.

E-lietas portāls sāks darbu 1. decembrī un lietotāji, kas apmeklēja līdzšinējo domēnu www.manas.tiesas.lv, automātiski tiks pārvirzīti uz jauno mājaslapu.

Autorizācija portālā tiks nodrošināta ar Latvija.lv vienoto pieteikšanos, kas iekļauj eParakstu, eID, kā arī līdz 2022. gada 31. decembrim tiks nodrošināta arī internetbanku risinājuma izmantošana.

Jaunais e-lietas portāls izveidots, lai nodrošinātu mūsdienīgu un uz klientiem orientētu elektronisko vidi, kas būtu ērti lietojams.

E-lietas portāla ieviešana un nodošana lietotājiem ir viens no e-lietas kā izmeklēšanas un tiesvedības procesu digitalās transformācijas programmas 1. posma īstenošanas mērķiem.

0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
24. Janvāris / 18:33
CVK reģistrē parakstu vākšanai grozījumus Satversmē, kas rosina samazināt nepieciešamo parakstu skaitu likumu un tautas nobalsošanas ierosināšanai
24. Janvāris / 18:28
Prokurors iesniedz kasācijas protestu tā dēvētās Digitālās televīzijas krimināllietā
24. Janvāris / 14:23
Rīgas apgabaltiesa atzīst par tiesisku un pamatotu Ekonomisko lietu tiesas lēmumu par vairāk nekā 1,9 miljonu eiro atzīšanu par noziedzīgi iegūtiem
24. Janvāris / 12:19
Samazinājies Senātā neizskatīto lietu atlikums
24. Janvāris / 12:15
Aizvadīts Krišjāņa Kariņa valdības trešais gads
AUTORU KATALOGS