JAUNUMI

3. Decembris 2021 / 10:01

Tieslietu ministrs informēs OECD dalībvalstu vēstniekus par paveikto tieslietu jomā

Piektdien, 3. decembrī, tieslietu ministrs Jānis Bordāns sanāksmē tiešsaistē informēs Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) dalībvalstu vēstniekus par tieslietu nozarē paveikto un galvenajām reformām 2022. gadā.

J. Bordāns norāda: “Mums ir būtisks tiešais dialogs ar OECD dalībvalstu diplomātiem, jo ir svarīgi informēt par paveiktajām un plānotajām reformām tieslietu nozarē. Mūsu visu mērķis ir nodrošināt pārredzamu un atvērtu valsts pārvaldi, jo īpaši attiecībā uz lēmumu pieņemšanas procesu, kā arī stabilu tiesisko vidi.”

Ikgadējās sanāksmes ietvaros tieslietu ministrs informēs par paveikto prioritārajos virzienos – droša uzņēmējdarbības vide, taisnīga tiesu sistēma, e-risinājumu ieviešana, bērnu tiesību aizsardzība un notiesāto resocializācija. Šīs prioritātes tieslietu ministrs J. Bordāns definēja, stājoties amatā 2019. gadā.

Savukārt attiecībā uz plānotajām reformām tieslietu nozarē 2022. gadā tieslietu ministrs OECD dalībvalstu vēstniekus informēs par ieceri izveidot Tieslietu mācību centru, īstenot Noziedzības novēršanas padomes stratēģisko rīcības plānu, stiprināt Ekonomisko lietu tiesu un turpināt nodrošināt caurspīdīgumu akciju sabiedrību darbībā.

Šī ir jau trešā ikgadējā tikšanās ar OECD dalībvalstu vēstniekiem Latvijā, kuru organizē J. Bordāns ar mērķi informēt par aktuālajām un plānotajām izmaiņām tieslietu nozarē.

0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
24. Janvāris / 18:33
CVK reģistrē parakstu vākšanai grozījumus Satversmē, kas rosina samazināt nepieciešamo parakstu skaitu likumu un tautas nobalsošanas ierosināšanai
24. Janvāris / 18:28
Prokurors iesniedz kasācijas protestu tā dēvētās Digitālās televīzijas krimināllietā
24. Janvāris / 14:23
Rīgas apgabaltiesa atzīst par tiesisku un pamatotu Ekonomisko lietu tiesas lēmumu par vairāk nekā 1,9 miljonu eiro atzīšanu par noziedzīgi iegūtiem
24. Janvāris / 12:19
Samazinājies Senātā neizskatīto lietu atlikums
24. Janvāris / 12:15
Aizvadīts Krišjāņa Kariņa valdības trešais gads
AUTORU KATALOGS