JAUNUMI

18. Jūnijs 2014   •   09:32

Tiesu administrācijas darba prioritāte – drošība tiesās un anonimizācijas vienkāršošana

Atbilstoši likumā „Par tiesu varu” noteiktajam, Tieslietu padome uzklausīja Tiesu administrācijas pārskatu par 2013.gada darbu.

Tiesu administrācija savā pārskatā bija ietvērusi pārskatu par budžeta ieņēmumiem un izdevumiem, valsts informācijas sistēmu uzturēšanu un attīstību, tiesu iestāžu darba nodrošināšanu, tiesu iestāžu darba rezultātiem, projektu vadību un starptautisko sadarbību.

Kā 2014.gada darbības prioritātes Tiesu administrācija noteikusi drošību tiesās, tiesu nolēmumu anonimizācijas risinājuma vienkāršošanu, e-lietas attīstību portālā www.tiesas.lv, kā arī Tiesu informatīvās sistēmas (TIS) uzlabošanu.

Tiesu administrācija ir tieslietu ministra padotībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas organizē un nodrošina rajonu (pilsētu) tiesu, apgabaltiesu un zemesgrāmatu nodaļu administratīvo darbu.

Jautājums skatīts Tieslietu padomes 16.jūnija sēdē.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
30. Jūnijs   •   14:58
Lietā par namu pārvaldnieces goda un cieņas aizskaršanu Senāts liek pārvērtēt strīdus izteikumu samērīgumu
26. Jūnijs   •   09:46
Senāts uzdod Eiropas Savienības Tiesai jautājumus par izslēgšanas termiņiem un uzticamības izvērtēšanu publiskajā iepirkumā
26. Jūnijs   •   09:45
Senāts uzdod no jauna izskatīt civillietas par bijušā pašvaldības izpilddirektora disciplinārsodu un atstādināšanu
25. Jūnijs   •   07:31
Notiks jau sestā Rīgas Juridiskās augstskolas starptautisko un Eiropas tiesību Vasaras skola
25. Jūnijs   •   07:07
Senāts atstāj negrozītu spriedumu sporta aģentūras un basketbolista strīdā par atlīdzības piedziņu
AUTORU KATALOGS