JAUNUMI

8. Aprīlis 2015   •   08:56

Iekšlietu ministrs pateicas Valsts policijas izmeklētāju komandai par darbu Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā
1 komentāri

Otrdien, 7.aprīlī, Valsts policija ir pabeigusi vienu no galvenajām Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas lietām, kas vienlaikus ir bijusi viena no sarežģītākajām un apjomīgākajām Valsts policijas pastāvēšanās vēsturē.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis: „Šodien es vēlos pateikt vislielāko paldies katram izmeklētājam, kurš 47 izmeklētāju komandā nesavtīgi un pašaizliedzīgi strādāja, lai Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas lietas varētu nodot prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai un vainīgo saukšanai pie atbildības. Šis ceļš bija grūts un izaicinājumu pilns, jo zināšanas un pieredze, kādas bija nepieciešamas šādu lietu izmeklēšanā, Valsts policijas izmeklētājiem bija jāapgūst no jauna. Taču izmeklētāju komanda šo darbu ir paveikusi godam, strādājot garas stundas, izzinot būvniecības specifiku, konsultējoties ar ekspertiem un izvirzot šī darba rezultāta sasniegšanu kā prioritāti. Šis darbs nebūtu iedomājams arī bez valdības atbalsta, kas nodrošināja visus nepieciešamos resursus sekmīgai Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanai.”

komentāri (1)
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Andron Mc
13. Aprīlis 2015   •   16:20
0
ATBILDĒT
IDEĀLI! Ne1 nav vainīgs, viss kārtībā. Tie 50 cilvēki nomira kontrolēti un pareizi, pēc visiem paredzētajiem miršanas normatīviem.
jaunumi
26. Jūnijs   •   09:46
Senāts uzdod Eiropas Savienības Tiesai jautājumus par izslēgšanas termiņiem un uzticamības izvērtēšanu publiskajā iepirkumā
2 komentāri
26. Jūnijs   •   09:45
Senāts uzdod no jauna izskatīt civillietas par bijušā pašvaldības izpilddirektora disciplinārsodu un atstādināšanu
1 komentāri
25. Jūnijs   •   07:31
Notiks jau sestā Rīgas Juridiskās augstskolas starptautisko un Eiropas tiesību Vasaras skola
1 komentāri
25. Jūnijs   •   07:07
Senāts atstāj negrozītu spriedumu sporta aģentūras un basketbolista strīdā par atlīdzības piedziņu
1 komentāri
19. Jūnijs   •   07:59
Senāts apstiprina apgabaltiesas konstatēto – iekaramie griesti nav uzskatāmi par būves daļu
1 komentāri
AUTORU KATALOGS