AFIŠA

23. Septembris 2015   •   11:34

Par Latvijas Republikas Prokuratūras 25.gadadienai veltīto pasākumu norisi

26.septembrī Latvijas Republikas Prokuratūra atzīmēs savas dibināšanas 25.gadadienu. Par godu šim notikumam 2015.gada 25.septembrī notiks šai gadadienai veltīti pasākumi ar prokuroru, prokuratūras darbinieku, bijušo kolēģu un aicināto viesu piedalīšanos.

Pulksten 10.00 paredzēta svinīga ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa un Nacionālo bruņoto spēku orķestra defilē priekšnesums. Savukārt pulksten 11.00 notiks svinīgā sēde Latvijas Universitātes Lielajā aulā, kur plānota Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces, Augstākās tiesas priekšsēdētāja Ivara Bičkoviča, kā arī citu aicināto viesu uzrunas. Sēdes laikā tiks apbalvoti prokurori, prokuratūras darbinieki un bijušie kolēģi, kā arī tiks demonstrēta dokumentālā filma par prokuratūras izveidošanas vēsturi.

Ģenerālprokuratūras telpās būs iespēja apmeklēt prokuratūras vēsturei veltītu izstādi. Iekļūšana Ģenerālprokuratūrā notiks, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
19. Augusts   •   15:31
Senāts neierosina kasācijas tiesvedību strīdā par televīzijas raidījumā izskanējušu nepatiesu ziņu atsaukšanu
31. Jūlijs   •   08:46
Iestāde nevar bez brīdinājuma mainīt oficiālās saziņas kanālu, ja persona lūgusi turpināt sazināties noteiktā veidā
27. Jūlijs   •   15:10
Apkopota tiesu prakse lietās par nelikumīgu robežas šķērsošanu un personu nelikumīgu pārvietošanu
27. Jūlijs   •   14:53
Tieslietu akadēmijā ar vieslekciju uzstāsies profesors Pols Kreigs
22. Jūlijs   •   11:17
Eiropas Komisija atzinīgi vērtē Latvijas progresu tiesiskuma stiprināšanā
AUTORU KATALOGS