JAUNUMI

22. Marts 2019   •   10:16

Šī gada valsts budžeta projektam saņemti teju 150 priekšlikumi

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija 2019. gada valsts budžeta projekta un to pavadošo likumprojektu otrajam lasījumam kopumā saņēmusi gandrīz 150 priekšlikumus.

Valsts budžeta likumprojektam iesniegti gandrīz 60 priekšlikumi. Savukārt 14 likumprojektiem, kas saistīti ar valsts budžetu, iesniegti tuvu 90 priekšlikumiem. Saeimas kārtības rullī paredzētās tiesības iesniegt priekšlikumus izmantojušas Saeimas frakcijas, kā arī komisijas, deputāti individuāli un arī nozaru ministrijas. 

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli valsts budžeta projektam iesniegtos priekšlikumus Budžeta komisija nosūta atzinuma sniegšanai Ministru kabinetam (MK).   

Par valsts budžeta virzību Saeimā atbildīgā Budžeta komisija darbu pie iesniegto priekšlikumu izvērtēšanas sāks 26. martā – pēc MK atzinuma saņemšanas. 

Plānots, ka galīgajā lasījumā par likumprojektu “Par valsts budžetu 2019. gadam” un 14 pavadošajiem likumprojektiem Saeima lems 3. aprīlī.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
10. Jūlijs   •   10:46
Muitniekiem būs jāizcieš brīvības atņemšanas sods par sistemātisku kukuļņemšanu personu grupā
8. Jūlijs   •   16:21
Senāts: bērnu un jauniešu tiesību aizsardzības mērķi kā pamatu atbrīvojumam no PVN nevar tulkot paplašināti
3. Jūlijs   •   18:23
Publisko tiesību institūta konstitucionālās tiesībpolitikas 22. seminārs
3. Jūlijs   •   14:45
Mazbērniem nav pienākuma uzturēt vecvecākus, ja uztura lūdzējs nav par viņiem rūpējies
1. Jūlijs   •   17:38
Kriminālsoda un medicīniska rakstura piespiedu līdzekļa piemērošana savstarpēji viens otru neizslēdz
AUTORU KATALOGS