JAUNUMI

4. Augusts 2022 / 11:33

Tieslietu padome Doloresu Bamberi ieceļ par Rīgas pilsētas tiesas priekšsēdētājas pienākumu izpildītāju

Ceturtdien, 4. augustā, Tieslietu padome iecēla tiesnesi Doloresu Bamberi par Rīgas pilsētas tiesas priekšsēdētājas pienākumu izpildītāju. Viņa priekšsēdētājas amata pienākumus pildīs no 27. augusta un līdz brīdim, kamēr noslēgsies konkurss uz Rīgas pilsētas tiesas priekšsēdētāja amatu.

Līdzšinējai tiesas priekšsēdētājai Iveta Krēvicai 26. augustā noslēgsies divu pilnvaru termiņu laiks priekšsēdētājas amatā.

Atbilstoši rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un tiesu nama priekšsēdētāja izvirzīšanas un iecelšanas kārtībai – ja ir beidzies likumā noteiktais tiesas priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka vai tiesu nama priekšsēdētāja amata pilnvaru termiņš, Tieslietu padome pēc Tiesu administrācijas priekšlikuma ieceļ priekšsēdētāja pienākuma izpildītāju no priekšsēdētāja vietnieka vidus.

Šobrīd Rīgas pilsētas tiesā ir trīs priekšsēdētāja vietnieki – tiesnese Dolorese Bambere, tiesnese Sanita Strakše un tiesnese Žanna Zujeva.

Ar Rīgas pilsētas tiesas priekšsēdētāja amata kandidātu koncepcijām var iepazīties šeit.

Jau ziņots, ka 2022. gada 1. augustā darbu sāka Rīgas pilsētas tiesa, kura izveidota pēc reorganizācijas –  Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesu un Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētu tiesu pievienojot Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai un mainot apvienotās tiesas nosaukumu uz "Rīgas pilsētas tiesa".

3
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
10. Augusts / 11:22
Vietnē likumi.lv pievienota sasaiste ar EST spriedumiem
10. Augusts / 10:54
Tiesībsargs nosūtījis vēstuli "Amnesty International" Eiropas reģionālā biroja direktoram
9. Augusts / 15:24
Latvija iesniedz lūgumu iesaistīties trešās puses statusā ECT izskatāmajā lietā “Ukraina pret Krieviju (X)”
8. Augusts / 10:58
Valsts policijas strukturālās reformas: pārmaiņas Galvenajā kriminālpolicijas pārvaldē
5. Augusts / 13:04
Par Senātā izskatāmām lietām no 8. līdz 12. augustam
AUTORU KATALOGS