JAUNUMI

31. Maijs 2023   •   09:13

Augstākā tiesa aicina jauniešus uz īpašu pasākumu LAMPĀ

“Slēgta tiesas sēde. Ieeja tikai jauniešiem!” – mazliet provokatīvi skan Augstākās tiesas pieteikums pasākumam sarunu festivālā LAMPA. Piektdien, 9. jūnijā, plkst. 18.00 Temīdas teltī aicināti visi interesenti, bet jo īpaši – jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem.

Neparastajā tiesas sēdē varēs iejusties tiesneša “mantijā” un spriest tiesu. No faktiem līdz spriedumam un taisnīgumam – šo ceļu tad nu būs iespēja izmēģināt.

Savukārt īstie tiesneši – Senāta Administratīvo lietu departamenta priekšsēdētāja Veronika Krūmiņa un Goda tiesnesis, bijušais Augstākās tiesas priekšsēdētājs un senators Andris Guļāns – iejutīsies atbildētāju lomā. Nopietni un ne tik nopietni jautājumi par tiesu, tiesneša amatu, taisnīgumu un daudz ko citu. Tiesnešus iztaujās ģimnāzisti – Evija Velvele un Atis Alens Kabaļs no Cēsu Valsts ģimnāzijas un Estere Eglīte un Gustavs Rencis no Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas.

Pasākumu vadīs Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes students, cēsnieks Agris Ratniks.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
11. Novembris   •   14:44
Administratīvā akta neizdošana noteiktajā termiņā uzskatāma par atteikumu to izdot
1 komentāri
10. Novembris   •   10:33
Senāts: robežsargiem jāievēro augsti uzvedības standarti gan dienesta laikā, gan ārpus tā
7. Novembris   •   14:59
Tieslietu padome virza Armīna Meistera kandidatūru iecelšanai ģenerālprokurora amatā
7. Novembris   •   10:22
Juristi diskusijā analizēs dzīvnieku aizsardzības regulējumu un tā piemērošanu
6. Novembris   •   12:32
Jau 20 gadus "Jurista Vārds" liek uzmirdzēt jurisprudences uzlecošajām zvaigznēm!  
AUTORU KATALOGS