JAUNUMI

17. Novembris 2023 / 12:59

Tieslietu padome ieceļ divus jaunus tiesu priekšsēdētājus

Piektdien, 17. novembrī, Tieslietu padome tiesnesi Ievu Čudinu iecēla par Rīgas rajona tiesas priekšsēdētāju un tiesnesi Līgu Ašitoku par Vidzemes rajona tiesas priekšsēdētāju. Abas tiesu priekšsēdētājas ieceltas amatā uz pieciem gadiem.

I. Čudina tiesneša amata pienākumus pilda jau 13 gadus - no 2010. gada ir Rīgas rajona tiesas tiesnese. 2022. gada 30. septembrī tiesnese iecelta arī Rīgas rajona tiesas priekšsēdētāja vietnieces amatā.

Vidzemes rajona tiesas priekšsēdētāja L.Ašitoka tiesneša amata pienākumus pilda kopš 2020. gada Vidzemes rajona tiesā. No 2021. gada ir Tieslietu padomes locekle.

Atbilstoši esošajai kārtībai Tieslietu padome pēc Rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un tiesu nama priekšsēdētāja amata kandidātu izvērtēšanas komisijas atzinuma saņemšanas, lemj par kandidāta iecelšanu amatā.

Rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un tiesu nama priekšsēdētāja amata kandidātu izvērtēšanas komisija sniedza atzinumu par abu tiesnešu piemērotību amatam.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
19. Jūnijs / 13:01
Uzņēmumu reģistra iniciatīva uzlabot patieso labuma guvēju pārbaudes procesu saņem atbalstu
18. Jūnijs / 15:44
KNAB izveido starpinstitūciju darba grupu interešu konflikta novēršanas regulējuma pilnveidošanai
18. Jūnijs / 15:09
Pētījums: tiesību aktu ietekmes ex-post izvērtēšana Latvijā joprojām ir agrīnā attīstības fāzē
18. Jūnijs / 14:23
Stājas spēkā notiesājošs spriedums par slepkavības mēģinājumu, kuram apsūdzētais gatavojies, lasot literatūru un skatoties filmas
18. Jūnijs / 10:24
Maksātnespējas kontroles dienesta lēmumi turpmāk būs pieejami publiski
AUTORU KATALOGS