JAUNUMI

9. Februāris 2024 / 13:13

Prokuratūra: KNAB lēmums nesākt kriminālprocesu par Rīgas domes kādreizējo Satiksmes departamentu ir likumīgs un pamatots

Prokuratūrā noslēgusies pārbaude par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) 2023. gada 29. decembra lēmumu atteikt uzsākt kriminālprocesu par iespējamiem pārkāpumiem Rīgas domes Satiksmes departamenta (RDSD) darbībā, veicot asfaltbetona seguma remonta darbus.

Veicot pārbaudi par KNAB pieņemtā lēmuma likumību, iesaistīto personu darbībās nekonstatējot noziedzīgu nodarījumu sastāvus, tika konstatēts, ka tas ir pieņemts likumīgs un pamatots. Pārbaudes veikšanas gaitā tika iesaistīti vairāku prokuratūras struktūrvienību, tostarp Rīgas tiesas apgabala prokuratūras un Ģenerālprokuratūras prokurori.

Materiāls par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūrā tika saņemts plānotas pārbaudes ietvaros par KNAB pieņemtajiem lēmumiem par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu. Šādas pārbaudes tiek veiktas arī par citu izmeklēšanas iestāžu pieņemtajiem lēmumiem par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu.

Lūgumu pārvērtēt konkrēto lēmumu prokuratūra saņēma arī no Sabiedrības par atklātību "Delna" un viena individuāla Rīgas domes deputāta.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
28. Februāris / 16:00
Kriminālprocesā par Krievijā ražotu saplākšņu eksportu izmeklēšanas darbības veiktas LTRK Valmieras nodaļas telpās
28. Februāris / 14:02
Starptautiskā operācijā aiztur organizētās noziedzības grupējuma dalībniekus
28. Februāris / 13:59
Valdība atbalsta līdzekļu piešķiršanu Valsts policijai nepieciešamo telpu nodrošināšanai
28. Februāris / 10:19
KNAB izmeklēšana Rīgas domē saistīta ar iespējamu kukuļa lielā apmērā piedāvāšanu
28. Februāris / 09:12
Tiesai no jauna jāvērtē KNAB lēmums politiskajai partijai pārskaitīt valsts budžetā fiziskas personas veiktu ziedojumu
AUTORU KATALOGS