AFIŠA

13. Marts 2024 / 17:41

Bezmaksas konsultācijas par maksātnespējas procesu

Biedrība “Latvijas Maksātnespējas procesa administratoru asociācija” (Administratoru asociācija) pirmo reizi Latvijas vēsturē izsludina Maksātnespējas procesa administratoru dienas 2024, kuru ietvaros jebkurš iedzīvotājs varēs saņemt bezmaksas konsultācijas par maksātnespējas procesu. 

Sertificēti maksātnespējas procesa administratori sniegs klātienes un/vai telefoniskās konsultācijas ne tikai Rīgā, bet arī Jūrmalā, Ādažos, Madonā, Alūksnē un Daugavpilī.

Pasākums notiks 2024. gada 21. un 22. martā.

Pieteikšanās: Administratoru asociācijas mājaslapā ir pieejams saraksts ar maksātnespējas procesa administratoriem, kuri sniegs iedzīvotājiem savu profesionālo atbalstu. Administratoru asociācija aicina laicīgi pieteikties pie izvēlētā maksātnespējas procesa administratora, izvēloties no saraksta.  

Administratoru asociācija, ņemot vērā publiskajā telpā izskanējušo informāciju par negodprātīgiem juridisko pakalpojumu sniedzējiem kontekstā ar fizisko personu maksātnespēju, īpaši aicina pieteikties uz maksātnespējas administratoru konsultācijām fiziskās personas, kurām ir jautājumi par fiziskās personas maksātnespējas procesu – tā pamatpazīmēm, uzsākšanu un/vai norisi.

Maksātnespējas kontroles dienests jau pagājušā gada jūlijā ziņoja par negodprātīgiem pakalpojumu sniedzējiem maksātnespējas jomā, kopā ar Tieslietu ministriju, Patērētāju tiesību aizsardzības biroju  un Valsts policiju sagatavojot skaidrojumus, kas palīdz ikkatram, kas nonācis finansiālās grūtībās, kritiski izvērtēt piedāvājumus atbrīvoties no parādsaistībām.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
12. Aprīlis / 15:20
Latvija tiks pārstāvēta ANO Noziedzības novēršanas un krimināltiesību komisijā
12. Aprīlis / 14:56
Cietušajam izdevumus par advokāta palīdzību kriminālprocesā iespējams piedzīt arī civilprocesuālā kārtībā
12. Aprīlis / 10:38
Ierosināta lieta par valodas lietojumu priekšvēlēšanu aģitācijā
12. Aprīlis / 08:57
Noziedzības novēršanas padome apstiprina konfiskācijas fonda līdzekļu palielināšanu cietušo atbalstam
11. Aprīlis / 15:36
Latvija un Ukraina paraksta vēsturisku ilgtermiņa drošības saistību vienošanos
AUTORU KATALOGS