Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Skaidrojumi. Viedokļi

9. Janvāris 2007 /Nr.2 (455)

Viedokļa aizsardzības veidi
2 komentāri

Ja vecs cilvēks saka, ka lata ieviešanas laikā Repše un Godmanis viņam "nozaga zārka naudu", teiktais nav jāsaprot burtiski, ka Repše kopā ar Godmani iekļuvuši kāda konkrēta veca cilvēka dzīvoklī un nozaguši naudu.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
0
komentāri (2)
2 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Ma
13. Jūlijs 2007 / 22:33
0
ATBILDĒT
Te kāds jau rakstīja, bet apsveicu Jūs vēlreiz, Elina, ar pareizu interpretāciju. ECT Dienas/Ozolina lietā to apstiprina.

:)
re
6. Jūnijs 2007 / 12:18
0
ATBILDĒT
Hei, tagad ir aktuāls jautajums par VID apvainošanu.

Ko darīt, vai var piemērot šādu teoriju vai arī VID var vērsties tiesā?
visi numura raksti
Dina Gailīte, Kārlis Valdemiers
Intervija
Ētika un korupcija Latvijas tiesās
Bez vadlīnijām pie vienotas sodu politikas nenonāksim. Mēs ar kolēģiem šad un tad apspriežam Rīgas tiesu nolēmumus un mūsu domas bieži atšķiras no sprieduma rezolutīvās daļas. Īpaši bieži izbrīna sodu maigums.
1 komentāri
Kristīne Jarinovska
Skaidrojumi. Viedokļi
Iekšējie normatīvie akti: administratīvā prakse un ceļš uz tiesisku valsti
Ar jēdzienu "iekšējais normatīvais akts" apzīmē vienu no tiesību aktu jeb normatīvo aktu veidiem. Tas ir patstāvīgs tiesību akts, kas izdots nenoteikta skaita gadījumu vienveidīgai un vairākkārtīgai noregulēšanai1 un kas, ...
2 komentāri
Edgars Pastars
Skaidrojumi. Viedokļi
Jaunumi ierēdņu disciplināratbildības regulējumā
Atstādinot ierēdni no amata pienākumu izpildes vai lemjot par atstādināšanas ilgumu, jāvērtē arī atstādināšanas lietderība, it īpaši finansiālā. Tā vietā var noteikt saudzējošāku risinājumu.
Dina Gailīte
Juridiskā literatūra
Kas rakstīts Struteles valsts likumos
Šķiet, ka Struteles dzimtkunga F.A.E.Franka sniegtā atziņa fundamentalitāti nav zaudējusi joprojām: "Kad ikkatrs pēc Dieva un tās cilvēciskās virzības likumiem dzīvo un pareizi dara, tad visi darbi labā ziņā notiek, tad arī ...
Arturs Neparts
Vēstules
Pārdomas par Satversmi un Saeimas vēlēšanām
Man ir priekšlikums: vēlēšanu materiāliem pievienot vēl vienu vēlēšanu zīmi, kurā nav minēts neviens kandidāts, bet vēlētājs no visu kandidātu saraksta var ierakstīt to kandidātu vārdus, par kuriem viņš vēlas balsot, kā arī ...
1 komentāri
AUTORU KATALOGS