Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

AFIŠA

24. Janvāris 2020 / 11:34

Juridiskā fakultāte sagatavojusi plašu pasākumu programmu LU 78. starptautiskajai zinātniskajai konferencei

No 2020. gada februāra līdz martam Juridiskajā fakultātē noritēs ikgadējā LU starptautiskā zinātniskā konference. Līdztekus plenārsēdei šogad Juridiskā fakultāte konferencei pieteikusi vienpadsmit sekcijas sēdes, to skaitā arī Pirmo Konstantīna Čakstes demokrātijas priekšlasījumu.

Konferences pasākumus 10. februārī ievadīs plenārsēde “Starptautisko un ES tiesību piemērošana nacionālajās tiesās”, bet  sekciju sēdes notiks no 13. februāra līdz 19. martam Juridiskās fakultātes telpās un Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19.

Dekāne A. Rodiņa norāda, ka “lai arī starptautiskā zinātniskā konference ir ikgadējs akadēmisks notikums, katru gadu Juridiskā fakultāte interesentiem cenšas piedāvāt ne tik vien aktualitāšu diskursu, bet arī meklē jaunus sadarbības formātus. Šogad īpaši izceļama prof. Kristīnes Stradas-Rozenbergas vadībā organizētā  teorētiski praktiskā diskusija par mantas noziedzīguma pierādīšanas un konstatēšanas procesuālajām aktualitātēm un modernajiem izaicinājumiem, kurā piedalīsies eksperti no Juridiskās fakultātes, Ģenerālprokuratūras, Rīgas apgabaltiesas, Latvijas Zvērinātu advokātu padomes un LR Tieslietu ministrijas. Savukārt sadarbībā ar akadēmisko vienību “Austrums” un Latvijas Centrālās padomes piemiņas fondu, fakultāte 17. martā plkst. 16.00, rīko pirmo Konstantīna Čakstes demokrātijas priekšlasījumu, ar kuru uzstāsies prof. Ineta Ziemele, Satversmes tiesas priekšsēdētāja.”

Konferences ietvaros, 14. februārī plkst. 11.00, notiks monogrāfijas “Noziedzīgu nodarījumu kvalifikācija. Palīglīdzeklis krimināltiesību normu piemērotājiem” atvēršana. Monogrāfijas autore ir profesore Valentija Liholaja.


Visi interesenti laipni aicināti apmeklēt Juridiskās fakultātes rīkotos pasākumus LU 78. starptautiskās zinātniskās konferences ietvaros.

PROGRAMMA

7
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
10. Jūlijs / 14:48
Augstākās tiesas priekšsēdētājs pieņem ģenerālprokurora Jura Stukāna zvērestu
10. Jūlijs / 14:42
Noraida AS “Rīgas siltums” kasācijas sūdzību strīdā par iepirkumu konkursā pieņemto lēmumu
10. Jūlijs / 11:05
Atceļ spriedumu par vairāk nekā 66 miljonu eiro piedziņu no “LatRosTrans”
10. Jūlijs / 10:58
Saeima atbalsta 2008.gada krīzes laika hipotekāro parādsaistību dzēšanu
9. Jūlijs / 16:40
Eiropas Cilvēktiesību tiesa izbeidz tiesvedību starpvalstu lietā "Latvija pret Dāniju"
AUTORU KATALOGS