Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

JAUNUMI

13. Oktobris 2020 / 15:12

Valdība apstiprina A. Ruku Valsts policijas priekšnieka amatā
No IeM arhīva

Otrdien, 13. oktobrī Ministru kabinets Valsts policijas (VP) priekšnieka amatā apstiprināja VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieku pulkvedi Armandu Ruku.

Kā norāda iekšlietu ministrs S. Ģirģens: “Armands Ruks ir labākais kandidāts Valsts policijas priekšnieka amatam. Esmu pārliecināts, ka Armands Ruks ienesīs jaunas vēsmas un spēs pacelt Valsts policiju jaunā līmenī.”

A. Ruka kandidatūra atbilst VP priekšnieka amatam izvirzītajām prasībām. 2011. gadā A. Ruks Latvijas Universitātē ir ieguvis maģistra grādu tiesību zinātnē, kā arī viņam ir ilga laika pieredze dažādos amatos Iekšlietu ministrijas sistēmā. Armanda Ruka kvalifikācija, iepriekšējā darba pieredze Valsts policijā, kā arī amatpersonas ar speciālo dienesta pakāpi novērtējuma rezultāts - “A1” dod pamatu A. Ruka virzīšanai iecelšanai augstākā amatā.

Pamatojoties uz Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 9. panta otro daļu, Valsts policijas priekšnieku amatā uz pieciem gadiem ieceļ iekšlietu ministrs pēc tam, kad attiecīgo kandidatūru apstiprinājis Ministru kabinets.

0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
21. Oktobris / 18:10
Tieslietu sistēmas pārstāvji uzsver tiesu lomu valsts ekonomikas attīstībā
21. Oktobris / 16:15
Visās reliģiskajās organizācijās stingri jāievēro distancēšanās, mutes un deguna aizsegu lietošanas un citas valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības
21. Oktobris / 15:50
Mācības Luminor bankas darbiniekiem par dokumentu un parakstu viltojumu atklāšanu
21. Oktobris / 08:40
Projekta "Nacionālās kriminālizlūkošanas infrastruktūras un sistēmas izveide" īstenošana un sasniegtie rezultāti
21. Oktobris / 08:34
Uz diviem gadiem palielinās Senāta Administratīvo lietu departamenta tiesnešu skaitu
AUTORU KATALOGS