Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

AFIŠA

6. Septembris 2021 / 12:52

Bezmaksas biznesa vebinārs “Svarīgākais, kas Jums ir jāzina, sniedzot prasības pieteikumu šķīrējtiesā”

Rīgas šķīrējtiesas kancelejas ikdiena sastāv no dokumentācijas pieņemšanas un konsultāciju sniegšanas un arvien biežāk saņem daudz jautājumu par prasības pieteikuma sagatavi, nepieciešamajiem dokumentiem, to noformēšanu un citiem jautājumiem, kuri saistīti ar prasības iesniegšanu šķīrējtiesā. Rīgas šķīrējtiesai ir ļoti svarīgi, lai uzņēmēji būtu zinoši un informēti, tādēļ tā atver reģistrāciju uz jaunu bezmaksas biznesa vebināru par šķīrējtiesvedību.

Vebināra tēma – “Svarīgākais, kas Jums ir jāzina, sniedzot prasības pieteikumu šķīrējtiesā”. Vebinārs notiks 22. septembrī pulksten 15.00.

Vebināra plāns:

  1. Šķīrējtiesas kompetence jeb īsumā, ar kādiem strīdiem var griezties (tajā skaitā strīdi ar ārvalstu kompānijām).
  2. Prasības pieteikums – tā sastāvdaļas, būtiskākās kļūdas.
  3. Parāda aprēķins – kam pievērst uzmanību.
  4. Prasības pieteikumam pievienojamie dokumenti, to kopiju apliecināšana.
  5. Šķīrējtiesvedības izmaksu aprēķins un dokumentu iesniegšanas kārtība.
  6. Šķīrējtiesvedības gaita (process, dokumentācija).
  7. Auditorijas jautājumi.

Vebināra lektore: Ilga Neretniece – Rīgas šķīrējtiesas administratīvā direktore. Speciāliste, caur kuras rokām katru nedēļu iziet desmitiem dažāda satura līgumu, lietu, spriedumu un problēmjautājumu.

Kā apmeklēt: apmeklēt vebināru var, rakstot uz e-pastu info@court.lv. Lūdzam noradīt savu vārdu, uzvārdu, uzņēmuma nosaukumu, e-pastu, telefona numuru, lai varam sazināties ar Jums un atsūtīt piekļūvi vebināram.

Rīgas šķīrējtiesa (RŠT) tika izveidota 1999. gada 1. aprīlī un šobrīd ir viena no Latvijas šķīrējtiesu līderēm, kura aktīvi attīstās un piedāvā tiesvedības procesu visaugstākajā kvalitātē, kā arī popularizē šķīrējtiesvedību Latvijā. Organizācija aktīvi izglīto uzņēmējus, regulāri rīkojot biznesa seminārus. RŠT štatā ir 58 profesionāli šķīrējtiesneši, kuri kopā ar RŠT strādā pie tā, lai padarītu Latvijas uzņēmējdarbības jomu drošāku, stabilāku un veiksmīgāku.

4
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
4. Decembris / 09:54
"Latvijas Vēstnesī" izsludina likumu "Par valsts budžetu 2022. gadam"
3. Decembris / 18:54
Starptautiskā konferencē spriež par argumentācijas tehniku kasācijas instances nolēmumā
3. Decembris / 18:51
Uz īpašu kritēriju pamata un uz noteiktu laiku piešķirtu Rīgas nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu apmēra ierobežojumi neatbilst Satversmei
3. Decembris / 15:03
Lai stiprinātu valsts pārvaldes sadarbību un koordināciju, uzdod sagatavot Pārresoru koordinācijas centra pievienošanu Valsts kancelejai
3. Decembris / 13:50
Rīgas apgabaltiesas tiesnešiem novēl izturību, darba kvalitāti un pozitīvu attieksmi
AUTORU KATALOGS