JAUNUMI

1. Decembris 2021 / 16:51

Iekšlietu nozares attīstības padome diskutē par nozares stratēģiju un paveikto darbu procesu pilnveidē

Pagājušajā nedēļā Iekšlietu ministrijā notika Iekšlietu nozares attīstības padomes sēde, kurā Iekšlietu ministrijas un iekšlietu dienestu vadība un pārstāvji diskutēja par iekšlietu nozares strukturālajām reformām, lai uzlabotu un modernizētu sabiedrībai sniegtos pakalpojumus un pilnveidotu nozares stratēģisko plānošanu turpmākajiem gadiem.

Iekšlietu ministre M. Golubeva uzsver: “Iekšlietu ministrijas un iestāžu vadība ir ieguldījusi lielu darbu jēgpilnā un kvalitatīvā iekšējo darba procesu pilnveidē, lai sabiedrība saņemtu arvien kvalitatīvākus un mūsdienīgākus pakalpojumus. Notiek darbs arī pie jaunās Iekšlietu nozares stratēģijas 2023.–2027. gadam. Es ticu, ka šīs stratēģijas iedzīvināšana palīdzēs veidot drošāku valsti un veicinās sabiedrības apmierinātību ar mūsu nozares darbu.”

Sanāksmē SIA “Ernst & Young Baltic” iepazīstināja ministrijas un dienestu vadību ar Strukturālo reformu atbalsta programmas projekta “Iekšlietu nozares iestāžu darbības efektivitātes paaugstināšana Latvijā” 3. posma (SRAP-3) projekta ietvaros izstrādāto Nākotnes plānošanas modeli iekšlietu nozarē.

Projekta uzdevums ir iekšlietu sektoram izveidot ilgtspējīgu stratēģiskās plānošanas un uz rezultātu orientētu organizācijas vadības sistēmu, kas balstīta uz starptautiski atzīto S.M.A.R.T. metodi. Projekts tika uzsākts 2020. gada vasarā.

SRAP-3 īsteno Iekšlietu ministrija sadarbībā ar SIA “Ernst & Young Baltic”, piesaistot stratēģiskās plānošanas un iekšlietu nozares ekspertus no Nīderlandes, Austrijas, Igaunijas, Lietuvas un Zviedrijas. 

Sanāksmes laikā tika noteikti arī turpmākie soļi mērķu kartes un Iekšlietu nozares stratēģijas 2023.–2027. gadam izstrādē.

SRAP-3 finansē Eiropas Komisijas Strukturālo reformu atbalsta ģenerāldirektorāts (DG REFORM). Eiropas Komisijas Strukturālo reformu atbalsta ģenerāldirektorāta mērķis ir palīdzēt Eiropas Savienības valstīm izveidot efektīvākas iestādes un spēcīgākas pārvaldības sistēmas, lai stiprinātu spēju izstrādāt un īstenot politiku, kas veicina darbavietu radīšanu un ilgtspējīgu izaugsmi.

0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
16. Augusts / 13:21
Valdība atbalsta TM rosināto Tieslietu akadēmijas izveidi
16. Augusts / 12:13
Tiesību zinātņu studentus aicina pieteikties Prof. K. Dišlera Publisko tiesību vasaras skolai vides tiesībās
16. Augusts / 11:16
Latvijas Kredītņēmēju asociācija aicina nekavējoties veikt izmaiņas Maksātnespējas likumā
15. Augusts / 17:02
Vairāk nekā pusi pirmās instances tiesas pārsūdzēto nolēmumu apgabaltiesa atstāj negrozītus  
15. Augusts / 16:55
Satversmes tiesa aicina studentus piedalīties Satversmes simtgadei veltītā vasaras skolā (plenērā)
AUTORU KATALOGS