JAUNUMI

1. Jūlijs 2022 / 10:21

Temīdas telts programma LAMPĀ sākas ar tiesnešu un politologu dueli

Ar Augstākās tiesas rīkoto tiesnešu un politologu viedokļu dueli “Kam vajadzīga tiesu neatkarība?” šodien, 1. jūlijā, plkst. 14.00 Cēsīs sarunu festivālā LAMPA sāksies Temīdas telts divu dienu programma.

Diskusijā piedalīsies Augstākās tiesas un Tieslietu padomes priekšsēdētājs Aigars Strupišs, Eiropas Savienības Tiesas tiesnese Ineta Ziemele, politologs Filips Rajevskis un Latvijas Universitātes Politikas zinātnes nodaļas profesore Žaneta Ozoliņa. Diskusijas vadītāja politoloģe, Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju programmas pasniedzēja Lelde Metla-Rozentāle. 

Diskusijas tiešraide: 

Šogad sarunu festivālā LAMPA 1. un 2. jūlijā Tieslietu padome aicina uz kopīgu Temīdas telti, kas būs ar īpaši daudzveidīgu programmu ne vien no aptvertā tematu loka, bet arī pasākumu formātu ziņā – viedokļu duelis, diskusijas, grāmatas prezentācija, bērnu rīta improvizācijas teātris, viktorīna un kopīga filmu skatīšanās.

Astoņu pasākumu norisē ir iesaistītas visas tiesu varas institūcijas, bet organizatoru pienākumus ir uzņēmusies Augstākā tiesa, Rīgas apgabaltiesa, Latvijas Administratīvo tiesnešu biedrība, Latvijas Tiesnešu biedrība, Prokuratūra, Zvērinātu advokātu padome, Zvērinātu tiesu izpildītāju padome, Zvērinātu notāru padome un “Jurista Vārds”.

Temīdas telts programma šeit.

0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
18. Augusts / 15:30
Augstākajā tiesā izstāde par Senāta devumu Satversmei
18. Augusts / 14:21
Rīgā norisināsies Baltijas valstu ģenerālprokuroru tikšanās
18. Augusts / 10:50
Palielinās iedzīvotāju atbalsts tam, ka parādu piedziņas izmaksas pilnībā ir jāsedz pašiem parādniekiem
18. Augusts / 08:13
Ierosināta lieta par normām, kas regulē noziedzīgi iegūtas mantas pierādīšanu
16. Augusts / 13:21
Valdība atbalsta TM rosināto Tieslietu akadēmijas izveidi
AUTORU KATALOGS