AFIŠA

31. Janvāris 2023   •   16:16

Aicina piedalīties diskusijā par uzņēmuma padomes lomu

Diskusija "Kāda ir uzņēmuma padomes loma un kā pārliecināties, ka tā “pievieno vērtību”?" notiks 10. februārī no plkst. 10.00 līdz 12.30 attālināti un Latvenergo telpās Pulkveža Brieža iela 12 (ierobežots dalībnieku skaits klātienē). Diskusiju organizē Korporatīvās pārvaldības konsultatīvā padome sadarbībā ar Pārresoru koordinācijas centru, Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūtu, Nasdaq Riga un AS “Latvenergo”.

Programma:

10.00 Ievads. Padomes loma korporatīvajā pārvaldībā

Dzintra Gasūne, Pārresoru koordinācijas centra Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas vadītāja

10.20 I panelis. Kāda ir padomes loma un vai bez padomes var iztikt?

Ko padome dara ikdienā un krīzes situācijā? Ja uzņēmumā nav padome, kurš un kā veic padomes funkcijas?

Moderatore: Baiba Strupiša, Mierizlīgumu sarunu vadītāja un koučs, Sertificētu mediatoru padomes priekšsēdētajas vietniece, juriste

Paneļdiskusijas dalībnieki:

  • Ainārs Ozols, Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas Satiksme” padomes priekšsēdētājs, SIA “Rīgas Namu pārvaldnieks” padomes priekšsēdētājs, AS “Alphinox Quality” padomes loceklis
  • Tīna Kukka, VAS "Elektroniskie sakari" padomes locekle, SIA "Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca" padomes priekšsēdētāja
  • Uldis Biķis, AS “Latvijas Finieris” padomes priekšsēdētājs
  • Valsts kapitāla daļu turētāja pārstāvis (tiks precizēts)
  • Viktorija Meikšāne, AS “Sadales tīkls” padomes locekle, Coffee Address Holdings valdes priekšsēdētāja

Pauze

11.30 II panelis. Kā pārliecināties, ka padome “pievieno vērtību” uzņēmumam?  

Kā akcionāriem pārliecināties, ka padome strādā efektīvi? Kā iespējams novērtēt padomes darbu? kāda loma ir ikgadējam novērtējumam? Ko padomei un akcionāriem darīt ar ikgadējā novērtējuma rezultātiem?

Moderatore: Zane Kotāne, EXANTE Operatīvās darbības vadītāja (COO), Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta Politikas grupas locekle

Paneļdiskusijas dalībnieki:

  • Anna Litvina, “Fontes” novērtēšanas un līderības attīstības vecākā eksperte
  • Dagnis Dreimanis, “BaltCap” vadošais partneris
  • Dzintra Gasūne, Pārresoru koordinācijas centra Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas vadītāja
  • Ivars Golsts, AS “Latvenergo” padomes priekšsēdētājs, Fiskālās disciplīnas padomes loceklis
  • Jānis Lange, Rīgas valstspilsētas pašvaldības izpilddirektors  

Reģistrācija:

Lūdzu reģistrēties bezmaksas dalībai diskusijā līdz 9. februārim: https://ej.uz/DiskusijaPadomesLoma

Dalība klātienē nav garantēta, ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu. Par dalību klātienē informēsim atsevišķi. Ja vieta klātienē netiks apstiprināta, pieslēgšanās saite tiks nosūtīta pirms diskusijas.

Diskusiju cikls labākai korporatīvajai pārvaldībai:

Diskusiju cikla mērķis – veicināt labāku korporatīvo pārvaldību un ieviest praksē Latvijas Korporatīvās pārvaldības kodeksu. Diskusiju cikla ieraksti pieejami Tieslietu ministrijas mājaslapā.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
10. Jūlijs   •   10:46
Muitniekiem būs jāizcieš brīvības atņemšanas sods par sistemātisku kukuļņemšanu personu grupā
8. Jūlijs   •   16:21
Senāts: bērnu un jauniešu tiesību aizsardzības mērķi kā pamatu atbrīvojumam no PVN nevar tulkot paplašināti
3. Jūlijs   •   18:23
Publisko tiesību institūta konstitucionālās tiesībpolitikas 22. seminārs
3. Jūlijs   •   14:45
Mazbērniem nav pienākuma uzturēt vecvecākus, ja uztura lūdzējs nav par viņiem rūpējies
1. Jūlijs   •   17:38
Kriminālsoda un medicīniska rakstura piespiedu līdzekļa piemērošana savstarpēji viens otru neizslēdz
AUTORU KATALOGS