Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Nedēļas jurists

17. Janvāris 2012 /Nr.3 (702)

Mārtiņš Dambergs
15 komentāri

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
16
komentāri (15)
15 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Tā tik turēt, viss izdodas, ja tic!
23. Janvāris 2012 / 21:32
0
ATBILDĒT
Diemžēl neesmu persnīgi pazīstama ar Mārtīnu, bet intervija ļoti saistoša, piekrītu iepriekš paustajai domai, ka atbildes ir nesamākslotas, tad, kad cilvēks runā \"no sirds\"(neatkarīgi no tā, kādu profesiju viņš pārstāv) vienmēr ir interesanti un vērtīgi. Lepojos, ka mums ir tik talantīgi jauni juristi, žēl, ka man nebija tāds gods, ar Jums, Mārtiņ, studēt, esmu pārliecināta, no Jūs varat daudz ko iemācīt jau tagad-studiju ietvaros! Starp citu arī es uzdrīkstos sapņot, nākotnē varētu dalīties ar savām zināšanām ar studentiem. Lai mums abiem izdodas iecerētais!
M
23. Janvāris 2012 / 08:47
0
ATBILDĒT
Mārtiņu nepazīstu, taču prieks lasīt gan viņa nesamākslotās atbildes, gan pozitīvos komentārus. Mārtiņam veiksmi un mums visiem vairāk tādu talantīgu un mērķtiecīgu cilvēku, par kuriem gribas neviltoti priecāties!
Ivars S
21. Janvāris 2012 / 13:16
0
ATBILDĒT
Visu cieņu Mārtiņam un atbildes tiešām ir sakarīgas.

Vienīgais, kas liek pasmaidīt ir vinlaicīgi prieks sievietēm, kas tagad saņems valsts atbalstu un sajūsma par objektīvismu, kas pilnībā noliedza valsts atbalstu, labdarību, etc. No otras puses arī pati Renda dzīves nogalē, kad saslima ar plaušu vēzi, meklēja valsts atbalstu - tiesa gan parakstot papīrus ar izdomātu vārdu.
Ieva A.
20. Janvāris 2012 / 12:18
0
ATBILDĒT
Ļoti inteliģents jauns cilvēks. Tiešām lielisks orators, un pārsteidzoši sakarīgas atbildes uz jautājumiem.
sis
20. Janvāris 2012 / 09:08
0
ATBILDĒT
Mārtiņš bija pelnījis būt \"nedēļas jurists\" ne tikai kā maģistrantūras students, bet jau krietni agrāk. Un ar savu skatījumu iedvesmo ne tikai kā jurists, bet arī kā cilvēks.
Andris
19. Janvāris 2012 / 15:17
0
ATBILDĒT
Malacīts!! Tēze par to, ka viss var tikt panākts, ieguldot tajā pietiekamu darbu, ir lieta, kas būtu jāsaprot cilvēkiem, kas raksta žēlabainus vai skaudīgus komentārus gan pie šī raksta, gan arī pie žurnālistu \"novalkātajiem\" sleju virsrakstiem \"krīze\", \"referendums\", \"bezdarbs\" utt. citos medijos.
M.L.
18. Janvāris 2012 / 16:29
0
ATBILDĒT
Visu cieņu, apsveicu, Mārtiņ!
Aldis
18. Janvāris 2012 / 15:33
0
ATBILDĒT
Man ir tas gods Mārtiņu Dambergu pazīt personīgi. Varu teikt, ka viņš ir pelnīti likts sadaļā \"nedēļas jurists\", jo, manuprāt, viņš ir viens no talantīgākajiem jaunajiem juristiem Latvijā, par kuru mēs vēl daudz dzirdēsim! Vēlu veiksmi un panākumus karjerā, Mārtiņ!
sm.
18. Janvāris 2012 / 13:53
0
ATBILDĒT
Tas ir tikai pēc \"nedēļas jurists\" gramatiskās interpretācijas. Vēsturiski \"nedēļas jurists\" ik pa laikam ir bijis students un sistēmiski par studentiem parādās raksti arī citās JV sadaļās. Neredzu iemeslu, kādēļ uz atzinību guvušiem studentiem neattiektos sadaļas tvērums.
Jack
18. Janvāris 2012 / 12:55
0
ATBILDĒT
Maģistrantūras studentu likt sadaļā nedēļas jurists ir as wrong as it gets.
!
17. Janvāris 2012 / 15:20
0
ATBILDĒT
Patiesi iepriecina jaunā cilvēka skats uz dzīvi un jurisprudenci. Var redzēt - būs īsts lietaskoks!
skats
17. Janvāris 2012 / 12:17
0
ATBILDĒT
šeit iederas teiciens \"neskati vīru no cepures\".

Pirmais iespaids bija sliktāks, nekā interantās atbildes uz jautājumiem :)
Briede
17. Janvāris 2012 / 12:09
0
ATBILDĒT
Sveiciens Mārtiņam un pārējiem bijušajiem jp4 :-)Ceru te ieraudzīt vēl kādu no jums!
Edgars Z
17. Janvāris 2012 / 12:03
0
ATBILDĒT
Malacis, Mārtiņ, tik uz priekšu, augstāk, tālāk.
Pipa
17. Janvāris 2012 / 12:01
0
ATBILDĒT
Piparkūku sirds kā aksesuārs pie uzvalka. Smalki!

Bet atbildes gan ir interesantākas nekā parasti šajā rubrikā, tas ir pozitīvs fakts.
visi numura raksti
Liene Eglāja
Skaidrojumi. Viedokļi
Latvijas un Lietuvas jūras robeža –
kā sasniegt taisnīgu atrisinājumu
Latvijas Satversmes sapulce sēdē 1921. gada 15. martā pēc tam, kad ārlietu ministrs Zigfrīds Meierovics bija sniedzis ziņojumu par šķīrējtiesas sprieduma projektu robežu jautājumā ar Lietuvu, deputāts Ādolfs Klīve aizrādīja, ka ...
4 komentāri
Artūrs Spīgulis, Sandra Bikauniece
Skaidrojumi. Viedokļi
Komercdarbību Latvijas ostās pašlaik regulē judikatūra
Komercdarbības Latvijas brīvostās tiesiskos pamatus nosaka Likums par ostām1, Rīgas brīvostas likums2 un Ventspils brīvostas likums3. Minētajos likumos iekļautais regulējums ir nepilnīgs, un steidzamības kārtībā 2010. gada 14. ...
Dina Gailīte
Juridiskā literatūra
Civillikuma vēsture – tagad arī latviešu valodā  
Tiesu namu aģentūras apgādā 2011. gada nogalē klajā nācis Filipa Švarca (Philipp Schwartz) pētījums par Civillikuma vēsturi: Filips Švarcs. Latvijas 1937. gada 28. janvāra Civillikums un tā rašanās vēsture. Rīga: Tiesu namu ...
Reinhards Dombrovskis
Skaidrojumi. Viedokļi
Vēlreiz par pierādījumu un pierādīšanas izpratni
Pirms vairākiem gadiem, 2005. gadā, tika pieņemts Kriminālprocesa likums, kurā ir 9. nodaļa “Pierādīšana un pierādījumi”. Jāpiebilst, ka tolaik šā raksta autoram un Kristīnei Stradai-Rozenbergai tika piedāvāts izstrādāt ...
5 komentāri
Rasma Zvejniece, Augstākā tiesa
Juridiskā literatūra
Trešais Augstākās tiesas biļetena laidiens
Augstākā tiesa sagatavojusi un izdevusi trešo “Augstākās Tiesas Biļetena” numuru, kurā apkopoti Latvijas tiesnešu konferences materiāli un senatoru publikācijas par aktuāliem tiesu teorijas un prakses jautājumiem. Tuvākajā ...
AUTORU KATALOGS