Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

JAUNUMI

13. Februāris 2020 / 09:05

Sprieduma pasludināšana Zolitūdes traģēdijas krimināllietā

Sprieduma pasludināšana Zolitūdes traģēdijas krimināllietā paredzēta 2020. gada 18. februārī, plkst. 10.00 Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu namā (Administratīvā apgabaltiesa), Baldones ielā 1A, Rīgā, konferenču zālē.

Tā kā sabiedrisko drošību un kārtību sprieduma pasludināšanas laikā nodrošinās Valsts policija, kura pirms tiesas sēdes veiks drošības pārbaudes, aicinām lietas dalībniekus uz tiesas sēdi ierasties laikus - no plkst. 8.45. Lūgums neņemt līdzi liela izmēra somas (piemēram, mugursomas), kas apgrūtina drošības pārbaudi.

Vienlaikus vēršam uzmanību, ka saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 472. pantu, tiesas sēžu zālē klātesošo personu skaitu nosaka tiesa, atbilstoši tiesas sēžu zālē esošo vietu skaitam. Apsūdzētā un cietušā tuviniekiem vai citām viņa uzaicinātām personām ir priekšrocības tiesības būt klāt krimināllietas iztiesāšanā.

Saskaņā ar 2016. gada 3. marta tiesas lēmumu, ir aizliegts fiksēt tiesas sēžu gaitu ar tehniskajiem līdzekļiem, proti, tiesas sēdes laikā nedrīkst izdarīt skaņas un attēla ierakstus. Tiesa, pēc saīsinātā sprieduma nolasīšanas, vistuvākajā laikā rīkos preses konferenci, kurā atbildēs uz žurnālistu jautājumiem.

Neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesas sēžu sekretāri Aneti Miķelsoni pa tālr. 67611687.

0
0
komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
24. Februāris / 16:08
Latvijas kredītreitingu paaugstina vēsturiski visaugstākajā līmenī
24. Februāris / 15:39
Izsludināta pieteikšanās trešajai Profesora Konstantīna Čakstes civiltiesību izspēlei
24. Februāris / 14:49
Ārlietu ministrs: Visām dalībvalstīm jāsniedz politisks un praktisks atbalsts ANO Cilvēktiesību padomei
2 komentāri
24. Februāris / 13:43
Tieslietu ministra paziņojums par Kristīnes Misānes lietas turpmāko virzību
24. Februāris / 09:10
Ģimenes ārstu prasība pēc koplīguma skatāma administratīvajā tiesā
AUTORU KATALOGS