AFIŠA

11. Septembris 2023 / 10:32

Aicina tiesību zinātņu studentus pieteikties dalībai “Rusanovs un Partneri” Skolā

“Rusanovs  & Partneri” Skola ir jauns projekts, ko rīko zvērinātu advokātu birojs “Rusanovs  & Partneri”, piedāvājot tiesību zinātņu studentiem bez maksas iegūt praktisku pieredzi un papildināt teorētiskās zināšanas, apmeklējot nodarbības pie biroja vadošajiem jomas pārstāvjiem.

“Rusanovs & Partneri” Skolai līdz 24. septembrim aicināti pieteikties tiesību zinātņu studenti, kas pabeiguši vismaz vienu studiju gadu kādā no Latvijas augstskolām.

Projekta ietvaros no oktobra līdz aprīlim reizi mēnesī sestdienā tiesību zinātņu studenti pulcēsies zvērinātu advokātu biroja “Rusanovs & Partneri” telpās, lai piedalītos dažādās nodarbībās (lekcijās, semināros, diskusijās, praktisku kāzusu risināšanā u.c.).

Vairāk par “Rusanovs  &  Partneri” Skolu var uzzināt, sekojot līdzi jaunumiem “Rusanovs  & Partneri” Skolas mājaslapas sadaļā https://www.rusanovs.lv/ rusanovs-un-partneri-skola/.

Lai pieteiktos, pretendentam jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās anketa, kas pieejama no 11.  septembra līdz 24.  septembrim.

Informācija par pieteikšanos pieejama “Rusanovs & Partneri” Skolas mājaslapā, kā arī rakstot uz skola@rusanovs.lv.

komentāri
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunumi
5. Decembris / 17:17
Vardarbības risku mazināšanai skolās komisija konceptuāli atbalsta ieceri izglītības iestādēm ļaut pārmeklēt skolēnu mantas
5. Decembris / 15:16
Lietā par skolotājas saduršanu Liepājā tiesai no jauna jāvērtē jautājums par kaitējuma kompensācijas noteikšanu no nepilngadīgās vecākiem
5. Decembris / 15:06
Strasbūrā notika Eiropas Komisijas tieslietu sistēmu efektivitātei 41. plenārsanāksme
5. Decembris / 13:30
Valdība apstiprina Organizētās noziedzības novēršanas un apkarošanas plānu 2023.–2025. gadam
5. Decembris / 13:22
ES Tieslietu un iekšlietu ministru padomē vienojas stiprināt dalībvalstu sadarbību smago un organizēto noziegumu apkarošanā
AUTORU KATALOGS