Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

ŽURNĀLS Numura tēma

24. Jūlijs 2012 /Nr.30 (729)

Par nedzimuša bērna tiesību aizsardzību
4 komentāri
Mg.iur.
Inga Bite
11.Saeimas deputāte 

Jebkurai diskusijai, lai tā būtu auglīga un nestu izmantojamus rezultātus, nepieciešama vienota izpratne par šīs diskusijas būtību. Pašreiz ekspertiem uzdotais jautājums tās diskusijas būtību, kas šobrīd norisinās Saeimā, neatklāj.

šis raksts ir maksas saturs
ATVĒRT AR KODU
1
VĒL PAR ŠO TĒMU
komentāri (4)
4 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
ai_bi
27. Jūlijs 2012 / 09:44
0
ATBILDĒT
Arī no manas puses, paldies Jums par šādas tēmas aktualizēšanu. Ir nācies saskarties, ka pēc autoavārijas gāja bojā vēl nedzimis bērniņš (kādu mēnesi jaunā māmiņa vēl cīnījas par viņu), par ko pēc tam netika uzsākts kriminālprocess pret vainīgo autovadītāju.
Vnk Marija
25. Jūlijs 2012 / 10:58
0
ATBILDĒT
Auglīga diskusija par neauglības tematu :)
K
24. Jūlijs 2012 / 12:29
0
ATBILDĒT
Prieks, ka mums Saeimā ir gudri un cilvēciski politiķi! Lai vairāk būtu tādu kā Inga!
Sieviete
24. Jūlijs 2012 / 12:01
0
ATBILDĒT
Inga, paldies Jums par šo rakstu! Man ļoti simpatizēja veids un forma, kā runājat par šīm lietām - skaidri un konkrēti, bet vienlaikus arī korekti un sievišķīgi iejūtīgi, nenoliedzot un nenoniecinot citādo.. Paldies!!
visi numura raksti
Kristīne Dupate, Solvita Olsena, Aivita Putniņa, Natālija Magazeina, Iveta Ķelle
Numura tēma
Aborts – starp sievietes un nedzimuša bērna tiesībām

Saeimā un sabiedrībā nerimstas diskusija par mākslīgo abortu veikšanas noteikumu pārskatīšanu, un šim jautājumam veltīta arī šīs nedēļas "Jurista Vārda" numura tēma, atspoguļojot dažādus viedokļus.

25 komentāri
Madara Smalkā
Skaidrojumi. Viedokļi
Piezīmes par Administratīvās apgabaltiesas spriedumu elektroenerģijas diferencēto tarifu lietā
Elektroenerģijas diferencēto tarifu lieta pašlaik neapšaubāmi ir viena no aktuālākajām tiesvedībām, par kuru interese ir plašam sabiedrības lokam. Raksta autore vēlas sniegt savu viedokli par Administratīvās apgabaltiesas 2012. gada ...
7 komentāri
Ivonna Krūmiņa
Numura tēma
Abortu tiesiskais regulējums
Pēdējā laikā Latvijā ir aktualizēts abortu jautājums, un, kā liecina autores novērojumi, lielākoties sabiedrībai tiek sniegts diezgan negatīvs viedoklis. Lai gan pilnībā jāpiekrīt, ka aborts nav pozitīvs risinājums, tomēr, ...
Juris Jansons
Tiesību prakse
Par nedzimuša bērna tiesībām
Latvijas Republikas Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisija 2012. gada 12. jūnija sēdē aicināja Latvijas Republikas tiesībsargu Juri Jansonu izteikt viedokli par nedzimuša bērna tiesībām uz ...
Īsziņas
Tiesneša Laukrozes piemiņai Rīgas apgabaltiesā atklāts bareljefs
4 komentāri
AUTORU KATALOGS